To vyznamenání neodmítejte

22.09.2017

Pane Nohavico, to vyznamenání neodmítejte

i když pan Kroupa je zřejmě jiného názoru a prezidenta Zemana přirovnává k Hitlerovi. "Zeman má rétoriku jako Hitler", říká Kroupa. Mno, kdo bojuje proti antisemitismu, těžko může mít rétoriku jako Hitler.

Kdyby panu Nohavicovi nabízel vyznamenání pan Havel, věřte tomu, že by od pana Kroupy a celé sluníčkové multikulturní lobby nepadlo jediné slovo nesouhlasu. Prezident Zeman odmítá mít zemi zavalenou náporem ve většině primitivních migrantů a odmítá antisemitismus, zřejmě mu záleží na bezpečí jeho vlastního národa. Jednoduše, my jsme tu byli prostě první, tohle je naše zem, změnu si nepřejem. Co se týče StB, o kterém se zmiňuje pan Kroupa, tak praktiky, které stejně tak, ne-li víc, jsou dnes šílenější a zvrácenější. Díky internetu je znát, že i systém se neustále učí a zdokonaluje.

Jelikož nejsem ani terorista, ani migrant, ani sluníčkář, jsem tedy novodobý odbojář. Všude na internetu, kam se jako bloger s hnutím odporu vrtnete, jsou skrytí paraziti, kteří čekají na cokoliv, co napíšete. Vyrojí se pod určitými texty a vyhodnotí je jako závadové, začne slovní štvanice na blogera. Likvidovat, umlčet, nahlásit odpor, totálně zlynčovat, potupit, zesměšnit, zatlačit do defenzívy - to jsou jedny z hlavních úkolů parazitů. Pokud je bloger tak drzý, že se začne slovně bránit, parazit zasadí poslední ránu. Nahlásí ho na příslušná místa a ty už nezkoumají, kde je pravda. To totiž není jejich úkolem. Důležité je odbojáře rychle zpacifikovat, než napíše ještě něco dalšího. Jste okamžitě zablokováni a nemůžete už vůbec psát ani se do svého účtu už nedostanete. Nemůžete ani nic vysvětlit, obhájit se atd. Takže, pokud nepíšete jen emotivní články ze života turismu, hmyzu a lidí, u kterých se lidi dojímají, nebo nějaké básně, které v dnešní době už skoro nikdo nečte, či neobšleháváte vlastním slovníkem ofiko zprávy z názorově povolených, nejpravdivějších a nejsprávných webových stránek, a pokud nejste známá osobnost pod ochranou silné lobby (vtom případě můžete psát co chcete, protože jste vygenerovaná vyvolená elita) - jste jako samostatně myslící bloger z lidu v podstatě permanentně pod dozorem katů.

Pravidla pro samostatně myslící blogery z lidu jsou neuvěřitelně tvrdá a v podstatě pro svobodu projevu a slova, likvidační. Donašeči se slovně prezentují pod vaším blogem a uráží, vyhrožují, provokují zcela cíleně, píší smyšlenky, zapomeňte na nějakou presumpci neviny. Tyto parazity donašeče prostě nevidíte nikdy zablokované. Jsou všude a vždy v pohotovosti. Všechny příspěvky, které vás totálně dehonestují jsou v plusových hodnotách jako doporučované, zatímco vaše příspěvky okamžitě padají do závratných minusových hodnot. Pokud se vás přijde zastat nějaký bloger či diskutér, který se postaví na vaši stranu, sesype se na něho skupina názorově nejsprávnějších a nejpravdivějších diskuterů a lynčují ho taky. Tím pádem pomalu, ale jistě, ztrácíte v diskuzích kohokoliv, kdo by se přidal na vaší stranu, protože tyhle odporné, zákeřné lynče dlouho nikdo nevydrží. Bojujete tedy dál osamocen přesto, že víte, že to je úplně poslední názorová bitva, kterou svádíte. Pak přijde vaše blokace a se psaním je útrum.

Vy máte jako bloger dle kodexu blogera jen dvě možnosti, buď pravidelně mazat všechny útočné, lynčující příspěvky, anebo na ně nereagovat. Takže v podstatě nemůžete nijak dát veřejně najevo nesouhlas s tím, co se to děje, poukázat na to, že existují naprosto legálně tito štváči, kteří mohou cokoliv, doslova cokoliv. Diskuze se stává "diskuzí" jedné nejpravdivější a nejsprávnější strany. Možná mnozí namítnou, tak proč to nesmazat a nevykašlat se na to? Jenomže to je přesně defétizmus. Proč má bloger být neustále v defenzívě, vést pasivní polemiku, proč se nemůže adekvátně slovně bránit a obhájit? Když bude bloger mazat příspěvky i své články tím se přece nic nevyřeší. Pokud nemůžete jít do skutečné obranné slovní konfrontace s útočníkem, je to jako byste v bitvě proti zbrani vytáhli mávátko.

Jako oficiální bloger z lidu jste pouze v pasivní roli fackovacího panáka, což je tedy v rozporu s tím, že je nastavena demokracie a že máme všichni stejná práva a svobodu slova. Já jako bloger nemám skoro žádná práva. Mám právo držet hubu, to je fakt. To je jediný právo, který mám jistý. Tím, že máte sice možnost mazat příspěvky, nemáte ovšem možnost skutečné slovní obranné reakce, nemáte skutečnou svobodu slova. Svobodu slova a projevu má pouze ten, kdo spustil slovní atak, na který se nabalí jen další "přispívatelé" jedné názorové vlny a jediné pravdy. Vy nemůžete projevit odpor, jinak parazit nahlásí vaše články nebo váš diskuzní příspěvek jako závadné a máte totálně šmytec. Posledním útočištěm takových blogerů z lidu bývají už jen internetové stránky, které provozují stateční lidé, kteří články blogerů otiskují a v podstatě nesou i svou kůži na trh. Těm bych chtěla za všechny zakázané blogery poděkovat. A bude hůř. Vzpomeňte si na tento článek, až vám někdo zase bude tvrdit, že žijete v demokratické zemi, že žijete v pravdě a lásce a máte svobodu slova a projevu.

Myslím si, že muzikant Nohavica by měl vyznamenání přijmout, už kvůli nám, obyčejným blogerům z lidu, kteří bojují proti nasazeným nedemokratickým reakčním silám jak nejlépe umí. A nemají žádná silná lobby za zády, jsou tedy nejsnadnějšími terči k totálnímu umlčení. Kteří novodobí "estébáci" likvidují systematicky odbojovou "internetovou" inteligenci? Kdo má zájem na tom, aby byl tento lidový odboj umlčován? Pro koho jsou některé myšlenky lidových blogerů nebezpečné? Pokládejte si takové otázky, protože svoboda slova a projevu se vždy začíná umlčovat tzv. odzdola.

Blogeři odbojáři, zlomte vaz! (víte komu..)

-ed-