Němci, vzpomeňte si!

29.03.2017

Německý národ je opět oklamán a opět přinucen k účasti na zločinném zřízení. Dlouhodobá a propracovaná denacifikace Německa nese své plody. Akorát mi vůbec nechutnají.

Úkolem spojenců po druhé světové válce bylo zvrátit léta nacistické indoktrinace. Rozjela se dlouhodobá a propracovaná denacifikace a německý národ se převychoval. Tento náročný úkol vyžadoval hodně času. Bylo nutné očistit myšlení Němců, aby pochopili, že nacistické vedení bylo zločinecké spiknutí. Že se jednalo o spiknutí proti míru a o zločiny proti lidskosti páchané na jednotlivcích. Zatímco v Německu po válce probíhala denacifikace, někteří spojenci využívali bez skrupulí služeb nacistů a hodně se od nich naučili.

Gangsterský režim nezmizel. Převlékl se. Jinak pojmenoval. Skryl se pod roušku demokracie a svobody. Tentokrát nemá spalovací pece ani koncentrační tábory. Má něco mnohem efektivnějšího, sofistikovanějšího a účinnějšího. Vražedná mašinérie vzniká a přichází odjinud, usazuje se v Německu a v Evropě. Pomalu ukrajuje Evropanům životní prostor, vyjídá je, terorizuje a nenápadně zotročuje. Plíživě jim ukrajuje ze všeho, co si léta pečlivě chránili a opečovávali. Ukazuje nejzáludnější vlastnosti svého zbytnění. Navenek vypadá vše idylicky, lidé se prohání v luxusních autech, supermarkety praskají ve švech, všichni serfují a baví se. Vražedná mašinerie díky vyspělým technologiím usnadňuje jednotlivcům zapojení do celého soukolí, aniž by cítili osobní zodpovědnost. Evropa netrpí světovou válkou, ale je systematicky rozežírána a stravována zevnitř. Chaos, pouliční boje, obrovská kriminalita, teror v ulicích, strach, vyhýbání se známým místům, kam už v noci nevkročíte...Švédi už to znají velmi dobře. Rezignovali.

Němci, vy už jste to jednou zažili, vzpomeňte si! Dnes nemají hnědé košile, mají tmavou kůži a pouštějí je sem lidé, kterým věříte, dáváte jim hlasy v demokratických volbách. Hitlerovi jste také věřili. Sliboval vám práci, blahobyt, mír a životní prostor. A pak vás nahnal do totální války a holocaustu. Vzpomeňte si, jak NSDAP pronásledovala jiné opoziční strany přímo v ulicích a vyvolávala bitky. Nakonec je všechny systematicky terorem zlikvidovala. Vzpomeňte si, jak všechny mládežnické kluby byly zakázány a všichni museli vstoupit jen do nacistických. A pak přišla křišťálová noc. Dnes opoziční německá AfD nemá šanci ani uspořádat mítink někde v nějakém sále. Zase vyhrůžky, bojkoty a násilí. Jako tenkrát i dnes se nejedná o politická rozhodnutí, nýbrž o činy, které překračují hranici zákonnosti a morálky.

Gangsterský režim cíleně likviduje vše, co bylo vždy pro Němce i Evropany svaté. Evropa vystavěná na křesťanských základech, mravních principech a etických kodexech se otřásá pod bičem multikulturního sexuálního mnohosty, který si libuje v hnědé barvě. Imigranti terorizují obyvatele Německa a jiných evropských zemí. Berlín už není německý a je neevropský. Duhový a mnohobarevný Berlín je dílem koalice strany Zelených, SPD a Die Linke. Do zločinného zřízení je zapojeno velké množství lidí. Vznikla opět propracovaná organizace s vlastní promyšlenou vyšperkovanou lživou propagandou. Teror tzv. sluníčkářů je na vzestupu. Je hrozivý. Zase jde o zvěrstva páchaná na jednotlivcích, spiknutí proti míru a zločiny proti lidskosti. A zase to vypadá tak jako, že je vše navenek v pořádku. Že se všichni mají rádi, protože svět je jeden velkej multikulturní kámoš bez pohlaví a bez národnosti.

Němci, převychovali vás a ideologicky zpracovávali opravdu dlouho. Měli na to čas, protože se odehrávala tzv. studená válka. Berlín byl rozdělený, bylo dost času infiltrovat i jiné země, než je ta vaše. Opět vás zmanipulovali. Tentokrát vás zblbli genderismem, multikulturalismem, psedohumanismem. Z jednoho extrému vás hodili do druhého. Nacismus byl zvrácený a každá zvrácená ideologie začíná nějakou převýchovou. Už jste to zažili, sugestivní duševní manipulaci, okouzlení a zhypnotizování v bdělém stavu, davovou psychozu, masové hajlování a euforii statisícového davu. Lživou propagandu, která vám neustále lhala až do úplného konce. Máte s převýchovou a lživou propagandou zkušenost absolutně největší ze všech evropských národů. Ostatní tak mají proti vám jednoduchou účinnou "zbraň". Jakmile se postavíte proti něčemu na odpor, omlátí vám o hlavu nacismus. Proto přijímáte bez většího odporu vše, co vám dnes servírují. Vím, že vás brzdí ta minulost, která se někomu velmi hodí, aby vás tím neustále vydíral.

Nebojte se dát najevo nesouhlas s další zvrácenou ideologií a lživou propagandou, která vás vede také do záhuby. Minulost píše budoucnost. Jste převychovaní až to bolí. Vaší zemí se prohánějí nepřizpůsobiví imigranti jiné mentality, diametrálně odlišné kultury a zvyků a dělají si absolutně co chtějí. Nechtějí se kamarádit, chtějí si vás totálně podmanit. Jste vystrašení, strach je první známkou rezignace. Cítíte se jako bytosti druhé kategorie ve vlastní zemi, kterou jste po druhé světové válce rozbombardovanou budovali znovu kámen po kameni. Ještě na šatech nemáte žádné poznávací znamení. Ještě nejedete ve vlaku někam...?

Poušť je nehostinné místo, bez vody, bez dálnic, ve dne vedro, v noci chlad, žádná zemědělská půda, dost drsný pro dnešního zhýčkaného Evropana. Váš životní prostor okupují nepřizpůsobiví imigranti nejen z pouště. Ukrajují vám kousek po kousku životní prostor přímo před vašima očima. Oni nemají co ztratit, v jejich životním prostoru už není nic, o co by stáli. Terorizují vás na každém kroku. Pohybují se volně po celém území Evropy jako létající kobylky. Vztáhnete na ně ruku a budete nacista. Jak působivé a vychytralé! Je to okupace v úplně jiném stylu. Pod rouškou humanitární pomoci a odčinění hříchů páchaných bělochy, se valí do EU lavina bojovníků a mají v ruce mobil - do těch se přece nestřílí. Nikdy nevíte, kde zformované bandy či jednotlivec zrovna udeří. Jsou nespočítatelní, neidentifikovatelní a nevyzpytatelní. Terorismus je jejich zbraň. Chtějí příjemný životní prostor. Chtějí všechno, co máte vy a chtějí to hned a zadarmo. Nebudou se s vámi dělit, budou vás vytlačovat až na okraj společnosti. Necháte jim celou vlast a odtáhnete do pouště? Imigrant má větší slovo než vy a je přece chráněný jak zvíře v lese. Teď vás lehce převálcuje jiná národnost i mentalita. Jaké asi nastaví zákony? Budou v nich nějací řadoví Němci v menšině vůbec něco znamenat? Budou v nich ostatní Evropané něco znamenat? Zapomněli jste, jak vás nacisti převychovali a pak oklamali? Cože vám to sliboval Hitler, větší životní prostor? Kde ho máte, když se bojíte pomalu vyjít na ulici i ve vlastní čtvrti! Je to ještě vaše německá ulice? Pamatujete, jak to Hitler zkoušel nejdříve terorem v ulicích a pak pochopil, že když se nechá zvolit demokratickou cestou, tak teprve prosadí vše, co potřebuje? Kam až se dá zajít pod rouškou demokratismu? Vaši noví ideologičtí "kámoši" vás sice denacifikovali, leč dle vlastního scénáře. A táhnou vás znovu ke dnu. Mají to moc šikovně vymyšlený. Před vašima očima probíhá opět zločinecké spiknutí a má své vedení. A jde po krku vám i nám.

-ed-